ISIS zabiło członków komisji wyborczej

Dżihadyści wykonali wyroki śmierci na 300 urzędnikach z irackiej Komisji Wyborczej. Zrobili to, ponieważ prawo szariatu zakazuje wyborów.

300 osób, w tym 50 kobiet, należących do krajowej Komisji Wyborczej w Iraku zginęło rozstrzelanych przez pluton egzekucyjny. Dżihadyści nie wydali ich ciał rodzinom, by ci nie mogli dokonać godnego pochówku. – Rozstrzelaliśmy ich, ponieważ byli zaprzańcami i niewiernymi – powiedział członek ISIS Mahmud Salam, który osobiście stworzył listę osób skazanych na śmierć zgodnie z prawem szariatu. Dodał, iż ogłosi wkrótce kolejne nazwiska rozstrzelanych osób. 300 urzędników to nie jedyne ofiary wyroku dżihadystów -wiadomo, że inni członkowie Komisji zostali zabici przez poderżnięcie gardła.

Mosul jest miastem niemal całkowicie sterroryzowanym przez ISIS. Dżihadyści „aresztują” policjantów, w przeciągu ostatnich dwóch tygodni zamordowali 2 070 osób.

MGOT/gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz