Jakubiak i Liroy-Marzec chcieli wzmocnić swoją pozycję w Konfederacji. Zamiast tego wyszła kompromitacja i zaprzeczanie własnym słowom (WIDEO)

Wczoraj o godz. 12 miała odbyć się wspólna konferencja z udziałem posłów Marka Jakubiaka, Piotra Liroya-Marca oraz Pawła Kukiza. Ten ostatni jednak nie przybył.

Krótko wcześniej nczas.com ujawnił, że na konferencji miało zostać ogłoszone ponowne zbliżenie, ale bez żadnych konkretów.

– Marek Jakubiak prowadzi obecnie inne rozmowy o starcie na jesieni z aż trzema ugrupowaniami: Konfederacją, Kukiz’15 i PSL. Prawdopodobnie na tej konferencji nie zostaną ogłoszone żadne konkrety co do jego współpracy z kimkolwiek. Najpewniej celem jest podkreślenie ponownego zbliżenia z Kukizem – poinformowała osoba prosząca o anonimowość.

– To jest próba nacisku na Konfederację w celu jego przywództwa w koalicji propolskiej i zwiększenia swojego wpływu w niej – dodał informator portalu nczas.com dodając, że „konferencja ta nie jest uzgodniona z władzami Konfederacji”.

Także i bliscy współpracownicy Pawła Kukiza mieli nie znać żadnych szczegółów na temat tego spotkania.

Jak się okazało, do wspólnej konferencji nie doszło. Zamiast tego, byli jedynie poseł Jakubiak i Liroy-Marzec oraz częsty konferansjer na konferencjach Konfederacji Maciej Maciejowski. Paweł Kukiz bowiem postanowił „skumać się” z PSL.

– Mieliśmy ogłosić plan przystąpienia Pawła Kukiza do partii – powiedział Maciej Maciejowski i dodał, że federacja miała nazywać się Jakubiak Liroy Kukiz.

Potem jednak zadeklarowano, że nie ma mowy o żadnej partii. – Nie byliśmy dogadani na tworzenie żadnej partii – powiedział w dalszej części nagrania dostępnego na profilu Marka Jakubiaka poseł Liroy-Marzec.

Tak więc miała być próba wzmocnienia pozycji w Konfederacji wobec obrońców życia, narodowców i wolnościowców, a wyszła kompromitacja.

nczas.com, facebook.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Jakubiak i Liroy-Marzec chcieli wzmocnić swoją pozycję w Konfederacji. Zamiast tego wyszła kompromitacja i zaprzeczanie własnym słowom (WIDEO)

 • Avatar
  9 czerwca 2019 at 02:37
  Permalink

  No właśnie …
  Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle.
  Wszystkie te kombinacje niby-patriotów tylko szkodzą interesom Polski.
  Polska potrzebuje drugiej kadencji PiS , bo tylko ta partia obroniła państwowość polską i stworzyła w Polsce warunki do normalnego życia.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.