Japończycy też inwestują w badanie UFO. W Fukuszimie otwarty zostanie specjalny ośrodek za publiczne pieniądze

W czwartek otwarty ma zostać nowy ośrodek badawczy w mieście Iino w prefekturze fukuszimskiej. Jak podkreśla „The Japan Times”, ma on skupiać się na badaniu niezidentyfikowanych obiektów latających.

– Ośrodek będzie znajdował się w już istniejącym w tym mieście od 1992 roku centrum poświęconym niezidentyfikowanym obiektom latającym. Jego zadaniem będzie zbieranie dowodów i analiza danych z Japonii i ze świata. Dyrektorem ośrodka ma zostać Takeharu Mikami, redaktor naczelny miesięcznika Mu zajmującego się trudnymi do wyjaśniania zjawiskami – podaje forsal.pl.

W Iino od lat mieszkańcy interesują się szczególnie tematem obcych. W Japonii wiele osób wierzy, że w miasteczku dochodziło do obserwacji tajemniczych zjawisk co najmniej od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Władze miasta cieszą się również na nową inwestycję. Są przekonani, że ośrodek badawczy stanie się atrakcją turystyczną. Projekt sfinansowano z budżetu prefektury fukuszimskiej.

Dodatkowo zainteresowanie wzmacnia to, co w temacie UFO dzieje się w oficjalnych instytucjach w USA. Niedawno senatorowie mieli specjalny briefieng w związku z planowanym opublikowaniem raportu Pentagonu na temat UFO oraz UAP.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.