„Jeden kandydat będzie tego kraju zbawcą, a drugi go pogrąży”. Dox ostro o naiwnych, fanatycznie upartyjnionych Polakach oraz o wyborach

Maciej Pawłowski, znany jako „Dox” napisał mocny wpis, w którym podsumowuje naiwność i partyjny fanatyzm Polaków. Wyjaśnia też, na kogo i dlaczego odda ważny głos w niedzielę.

– Mam dość. Żałuję, że te wybory nie odbyły się w maju, bo z każdym kolejnym dniem szlag trafiał mnie coraz mocniej. Przed pierwszą turą pisałem, że wybory prezydenckie na tym etapie są o tyle fajne, że kandydatów jest wielu i można wybrać sobie jakiegoś całkiem odpowiedniego dla siebie. No, a teraz mamy II turę – napisał Dox na Facebooku.

Jak stwierdza dosadnie, „miliony Polaków” zgłupiało.

– Tak po prostu z dnia na dzień zaczęli rzucać g***em w sporą część społeczeństwa tylko dlatego, że należą do innego frontu. Zagłosują na innego pana, za którego plecami stoi jeszcze inny pan. Więc już są źli, gorsi, szkodzą Polsce. Bo oczywiście jeden kandydat będzie tego kraju zbawcą, a drugi go pogrąży – ironizuje. – Czy wy naprawdę widzicie w Dudzie lub Trzaskowskim jakichś bohaterów? – pyta.

Zwraca też, uwagę na fakt, że „to była najgorsza kampania, jaką pamięta”, czego tzw. debaty „były jej najlepszym podsumowaniem”. Czyli „dwie Polski, całe multum fanatyków”.

– I teraz Was zaskoczę. Oddam głos i będzie to głos ważny. Po raz kolejny przekonałem się, że POPiS jest cholernym ściekiem, od którego słusznie na co dzień trzymam się z daleka. A jednak nawet i w tej sytuacji sądzę, że można zachować się dobrze. Zagłosuję na Trzaskowskiego.Powodów, dla których nie chcę Andrzeja Dudy u władzy jest wiele, ale parę jest dla mnie bardzo kluczowych – pisze dalej.

Na początek wymienia TVP, „której poziom poleciał na pysk, a poza Jedyną Słuszną Partią inne w ogóle mogłyby nie istnieć, będzie dostawać przez pięć lat 2 miliardy złotych rocznie”.

– Propaganda, ściek, żenujące do granic przyzwoitości dziennikarstwo. A prezydent to podpisał – podkreśla Pawłowski.

– Atakowanie liberalizmu – Gdy przyszło walczyć o głosy Konfederatów, okazało się, że Duda w sumie to lubi wolny rynek. Szkoda tylko, że PiS wprowadził nam 18 nowych podatków – przypomina Dox.

– Pamiętam wypowiedzi prezydenta z ostatnich pięciu lat – nie chcę, aby Polska dalej szła w stronę rozdawnictwa i kupowania głosów za pieniądze podatników. Chcę większej kwoty wolnej od podatków, niższego vatu i prostszej biurokracji. W tej sytuacji nie wypada mi głosować na Andrzeja Dudę – czytamy w poście.

– Wyborcy PO i Trzaskowskiego to dla mnie jakaś abstrakcja, jestem wkurwiony, że będę głosować tak samo jak oni. Pociesza mnie jednak jedna myśl. Być może wygra kandydat, który pokaże tym wszystkim wyborcom PiS-u, że Polska nie jest tylko ich. Mam dość tej buty, traktowania ludzi o innych poglądach jak gorszych. Mam po prostu k***a dość. W skrócie: ***** *** – stwierdza.

– Dla tych wszystkich, którzy wpadną tu tylko po to, żeby wrzucić mi cytat z Wiedźmina o niewybieraniu mniejszego zła. Edmund Burke – „Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił”. A ja mogę pojutrze przyczynić się do tego, żeby rozbić pisowski monopol na władzę i zamierzam z tej możliwości skorzystać – podsumowuje Dox.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.