Jeszcze im mało! Premier: Za dwa, trzy dni rząd może ogłosić nowe obostrzenia

Choć nie ma masowego umierania, zaś narracja o śmiertelnym koronawirusie nie trzyma się kupy, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że wkrótce mogą wejść w życie nowe restrykcje.

Podczas wizytacji składnicy Agencji Rezerw Materiałowych w Wąwalu premier Morawiecki zapowiedział nowe restrykcje, jakby obecnych było mało i jakby miały one sens. Podkreślił, że rzekomo „idziemy drogą środka”, choć realnie jesteśmy pogrążeni w absurdalnych i niepotrzebnych restrykcjach.

– Jeśli będą potrzebne dodatkowe obostrzenia, to te obostrzenia za dwa, trzy dni ogłosimy – zapowiedział Morawiecki. Twierdził przy tym, że „będą w taki sposób skonstruowane, żeby ogromna część naszej gospodarki w jak najmniejszym stopniu ucierpiała, bo obrona miejsc pracy i możliwości świadczenia pracy dla przedsiębiorców jest fundamentalnym warunkiem powodzenia walki z epidemią”. Jednak patrząc na dotychczasowe działania rządu, raczej tylko ta pierwsza część o wprowadzeniu restrykcji była wypowiedziana z rozumieniem własnych słów.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Jeszcze im mało! Premier: Za dwa, trzy dni rząd może ogłosić nowe obostrzenia

  • Avatar
    20 października 2020 at 18:12
    Permalink

    Ten człowiek rozumie wszystko, ale uważa – i słusznie – że większość Polaków tej panściemy nie rozumie, i co gorsze – nie chce zrozumieć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.