Jezuita chce „sił europejskich”, by „zmusić” Polskę do „rezygnacji z postawy” wobec imigrantów

Jezuita działający na rzecz imigrantów oraz tureckich kryminalistów na wyspie Lesbos chce powstania „europejskich sił interwencyjnych, które będą w stanie zmusić kraje takie jak Polska, Węgry czy Austria do rezygnacji z ich postawy” wobec imigrantów. Skandaliczna wypowiedź członka kontrowersyjnego zakonu padła w rozmowie z Radiem Watykańskim.

– Pomoc finansowa, której Unia Europejska udzieliła ostatnio Grecji nie jest wystarczającym rozwiązaniem. Niezbędne jest rozmieszczenie migrantów w całej Europie – powiedział ks. Maurice Joyeux SJ z organizacji Jezuicka Służba Uchodźcom.

– Sytuacja jest napięta. Silna jest obecność wojska. Drogi są zablokowane, by uniemożliwić dotarcie zwłaszcza do obozu Moria, w którym jest już 19 tysięcy uchodźców, chcących przedostać się promem do Aten. Nikt nie wie, jak sobie z tym poradzić – dodał jezuita.

– Korytarze humanitarne nie będą funkcjonować, dopóki nie będzie europejskich sił interwencyjnych, które będą w stanie zmusić kraje takie jak Polska, Węgry czy Austria do rezygnacji z ich postawy – przekonywał.

A tutaj nagranie greckiego ministra Steliosa Petsasa, na którym pokazane jest, kim naprawdę są „uchodźcy”, jak na granicę dostarczał ich rząd turecki oraz ilu wśród nich znajduje się wypuszczonych z więzień kryminalistów.

vaticannews.va, youtube.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Jezuita chce „sił europejskich”, by „zmusić” Polskę do „rezygnacji z postawy” wobec imigrantów

  • Avatar
    8 marca 2020 at 21:15
    Permalink

    Jak wierni nic dalej nie beda robic. reagowac na oszołomów poprzebieranych w sutanny np.starac sie o ekskomunike,to Kościół zmieni się w bagno i zniknie. Bo niestety SBcy, zboczeńcy i oszołomy jak ubiorą sutanny to sa traktowani jak święte krowy, cierpią z takiego podejscia wiernych dobrzy kapłani bo muszą się z nimi męczyć a wielu wiernych zgorszonych odcina się od kościoła.Chrystus wymaga reagowania na zło a nie kulenia pod siebie ogona przed świetą krową.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.