„Jurek nigdy nie deklarował kandydowania z Jakubiakiem czy Piotrowskim”. Tumanowicz: Jak można tak bezczelnie mijać się z prawdą?

Marek Jurek/fot. YouTube/Telewizja Republika

Po informacjach o starcie części działaczy partii Prawica Rp z list Kukiz’15 powstało wiele emocji. W jednej z dyskusji na Twitterze rzecznik partii powiedziała, że Marek Jurek „nigdy nie deklarował kandydowania z M.Jakubiakiem, czy M.Piotrowskim”.

– Trzeba przyznać, że Marek Jurek jedynie Konfederację potraktował poważnie! … lojalnie na żadnym etapie nie obiecywał nam wspólnego startu by później zmieniać zdanie – napisał na Twitterze Witold Tumanowicz z Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji.

– Jak budować z Jurkiem poważny front gdy co tydzień zmienia zdanie w kwestii swojego startu w wyborach? – dodał Tumanowicz.

Wówczas rzecznik partii Prawica Rp oraz Marka Jurka, Lidia Sankowska-Grabczuk napisała, że… nigdy nie było deklaracji startu w wyborach z Markiem Jakubiakiem czy też Mirosławem Piotrowskim.

– Dlaczego buduje Pan swoją kampanie na tak bezczelnych kłamstwach? Ja wiem, ze łatwo się wypromować na szkalowaniu osoby z takim dorobkiem jak @marekjurek, ale przyzwoitość mówi: nie wypada! @marekjurek nigdy nie deklarował kandydowania z M.Jakubiakiem, czy M.Piotrowskim – napisała Sankowska-Grabczuk.

– Jak można tak bezczelnie mijać się z prawdą? – zapytał Witold Tumanowicz linkując informację z pch24.pl o koalicji Jurka z Jakubiakiem.

– Lidio, można oczywiście robić semantyczne uniki, ale szczerze: Kto to kupi? Odbijając w taki sposób piłeczkę przecież i tak nikt nie przyjmie narracji „nic nie było” a tylko podkopuje się własną wiarygodność – stwierdził Dominik Cwikła.

https://twitter.com/Dominik_Cwikla/status/1117023695493574657

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.