Kaczyński pozywa Wałęsę

Jarosław Kaczyński zdecydował się złożyć pozew przeciwko Lechowi Wałęsie. Chodzi o wpisy na Facebooku, gdzie były prezydent oskarża Kaczyńskiego o odpowiedzialność za katastrofę smoleńską, a także zarzuca mu niepoczytalność.

– Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r.  – czytamy na facebookowym profilu Wałęsy. Kaczyński domaga się również przeprosin za nazwanie go osobą chorą psychicznie oraz oskarżenia go o to, że sprawa TW „Bolek” została spreparowana przez prezesa PiS. Tymczasem były prezydent nie zamierza niczego prostować, a jego odpowiedź jest utrzymana w ostrym tonie. – Po wyrzuceniu Pana z całą Pana sitwą z Kancelarii Prezydenta i przeszkodzeniu w zamachu rządowi Olszewskiego (opis całej sprawy można znaleźć w książce Gen Wejnera), postanowiliście mnie zniszczyć TW Bolkiem, papierami dobrze przygotowanymi i fałszowanymi przez SB – pisze Wałęsa pod skanem pozwu, który zamieścił w sieci.

fb.com/lechwalesa

– Wszystko, co Pan przygotował przeciw mnie na tych 15 stronach pozwu,potwierdzam, niczego się nie wypieram i z niczego nie będę się przed Panem i Pańskimi agentami wyciągniętymi z komuny tłumaczył. Powtórzę uważam, że za śmierć smoleńską odpowiada Pan, bo to Pan realizował swoją obłąkaną wersje walki o władzę. To było tak jak dziś, obłąkana wersja utrzymania władzy z Panem w roli głównej – dodaje Wałęsa.

rp.pl, wp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.