Kalinowski o aresztowaniu Międlara przez ABW: Nie zgadzam się z jego publicystyką i decyzjami, ale trzeba stanąć w jego obronie (WIDEO)

– Nie zgadzam się z wieloma wypowiedziami i publicystyką Jacka Międlara czy też jego decyzjami życiowymi, ale tutaj trzeba stanąć w jego obronie – powiedział Tomasz Kalinowski z Rot Niepodległości. Był on gościem Dominika Cwikły w NCzasTV, gdzie poruszono m.in. sprawę aresztowania Międlara przez ABW.

– Ogromnym precedensem będzie, jeśli postawione zostaną księdzu Jackowi Międlarowi zarzuty z art. 256 KK. Tego jeszcze nie było, że za to, że […] oficjalnym powodem zatrzymania był artykuł o tematyce antysemickiej. Mamy tu moim zdaniem ze skandaliczną akcją ABW, która godzi w wolność wypowiedzi, wolność słowa i cenzuruje pewne treści – powiedział w NCzasTV Tomasz Kalinowski z Rot Niepodległości.

– Może być to szerzej zakrojona akcja przeciw ludziom, którzy poruszają te tematy – dodał Kalinowski.

– Dostaję także informacje, że prokuratura bardzo usilnie interesuje się stroną narodowo-patriotyczną. Mieliśmy ostatnio informację, że pani Katarzyna Sokołowska będzie miała przedstawione zarzuty prokuratorskie za swoją kampanię społeczną, która informuje o zbrodniach na Wołyniu. M.in. za wpisy w Internecie – zaznaczył.

– Widać, że prokuratura i służby specjalne monitorują to, co dzieje się w sieci i bardzo szybko na to reagują. To moim zdaniem jest bardzo niebezpieczne, bo ogranicza wolność słowa. I ja jak nie zgadzam się z wieloma wypowiedziami, stylistyką i publicystyką ks. Jacka Międlara czy też jego decyzjami życiowymi, to tutaj trzeba stanąć w obronie wolności słowa i obronie księdza Jacka – ocenił Kalinowski.

Poniżej cały program, omówiony fragment zaczyna się w 28 minucie.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.