Kobiety z al-Khansaa zabiły karmiącą matkę

foto: YouTube
foto: YouTube

Syryjka zginęła, ponieważ w miejscu publicznym karmiła dziecko piersią. Zbrodni dokonały dżihadystki z ugrupowania al-Khansaa działającej na terenie Państwa Islamskiego.

Matkę, która karmiła niemowlę, zauważyła inna kobieta i natychmiast powiadomiła o sytuacji samozwańcze „strażniczki porządku” z grupy al-Khansaa. Dżihadystki uznały, iż karmiąca matka popełniła przestępstwo zgorszenia. Nie przekonywał ich nawet fakt, iż dziecko karmione było pod burką. Kobietę okaleczono a następnie zabito, zaś niemowlę oddano innej osobie.

Al-Khansaa to organizacja złożona z samych kobiet, zwolenniczek ISIS. Kobiety są przez Państwo Islamskie traktowane jak żeńskie siły quasi-policyjne pilnujące porządku. Dopuszczają się równie okrutnych czynów, co mężczyźni. – Pamiętam sytuację, jak pewna kobieta szła wraz z mężem, mając na sobie sukienkę z malunkami. Aresztowałyśmy ją i zabrałyśmy do bazy al-Khansaa – opowiada była członkini organizacji, która trafiła tam za namową męża-islamisty. – Własnoręcznie smagałam ją batem – dodaje kobieta. Jak wskazuje Daily Mail, do al-Khansaa przyłącza się wiele obywatelek brytyjskich pochodzenia arabskiego.

MGOT/dailymail.co.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.