Kolejna agresja covidian na człowieka bez maski. Ofiarą napadu nastolatka

– Osoby w maseczkach zaatakowały nastolatkę, która nie miała zabezpieczonej twarzy – informuje portal „Nasze Miasto”. Do zdarzenia doszło w autobusie miejskim w Kielcach. To kolejny przykład fizycznej agresji ze strony osób, które bezkrytycznie przyjmują absurdalne rządowe restrykcje za konieczność.

Do napadu doszło w poniedziałek około godziny 10.30 w autobusie linii 34.

– Byłam świadkiem zdarzenia, gdzie jedna starsza pani zwróciła uwagę nastolatce, że nie ma maseczki. W dyskusję włączyli się też inni pasażerowie. Jeden pan zaczął krzyczeć do kierowcy, żeby zatrzymać autobus….. ponieważ owa nastolatka powiedziała, że nie założy maseczki bo nie może jej nosić. Ten mężczyzna chciał tę dziewczynę wysadzić z autobusu – napisała w mailu do redakcji kieleckiego wydania „Naszego Miasta” kobieta, która była świadkiem ataku.

– Ludzie w maskach zaatakowali dziewczynę. Podróżowała ona w towarzystwie innych młodych ludzi, którzy stanęli w jej obronie. Jeden ze starszych pasażerów szturchał dziewczynę – potwierdziła prezes MPK w Kielcach Elżbieta Śreniawska.

Młodzi ludzi wychodzili na następnym przystanku.

To już kolejny przypadek agresji osób, które uwierzyły w paniczną i sprzeczną wewnętrznie narrację o „pandemii” koronawirusa. Kilka tygodni temu głośny był atak starszej kobiety na małą dziewczynkę na hulajnodze za to, że nie miała na twarzy maski. Dodajmy, że było to na dworze, gdzie nawet przepisy rządowe nie wymagają noszenia jej.

Z kolei w zeszłym tygodniu agresywny kierowca wulgarnie zwyzywał i uderzył (!) pasażera, który nie miał zasłoniętej twarzy. Kierowca zignorował informację, że pasażer ma przeciwwskazania zdrowotne.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.