Kolejny przewrót w stowarzyszeniu Wiosna? Ustanowiono nowego szefa podmiotu od Szlachetnej Paczki

Joanna Sadzik, która została prezesem stowarzyszenia Wiosna po ustąpieniu ks. Jacka Stryczka, o którym wówczas Onet wypuścił serię publikacji, została wczoraj odwołana ze stanowiska. Nowym prezesem jest podobno znany ks. Stryczkowi ks. Grzegorz Babiarz.

Onet informuje o wydarzeniu jakoby miało ono miejsce „w atmosferze skandalu”. Wydarzyło się to wczorajszego wieczoru podczas walnego zgromadzenia.

Wniosek o odwołanie Sadzik z funkcji prezesa stowarzyszenia Wiosna miało miejsce już w pierwszej minucie walnego zgromadzenia. Wcześniej nie było zgłaszanych żadnych obiekcji co do pracy Joanny Sadzik.

Wniosek o odwołanie prezesa złożyły osoby „kojarzone z księdzem Stryczkiem”.

– Zaraz po odwołaniu Sadzik zaproponowano, aby stery stowarzyszenia objął ksiądz Grzegorz Babiarz. Jak się okazało, czekał on pod drzwiami pomieszczenia, w którym odbywało się walne zgromadzenie – czytamy na Onecie.

Dzisiaj po południu pojawiło się oświadczenie nowego prezesa stowarzyszenia, ks. Grzegorza Babiarza. – W dniu 4 lutego dołączyłem do Stowarzyszenia WIOSNA, które znajduje się w momencie dużych zmian rozwojowych. Nie jest już startupem, ale dojrzałą organizacją. Obejmując funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia pragnę dać WIOŚNIE spokój i stabilizację. Zdaję sobie sprawę z wyzwań, z jakimi w ostatnim czasie zmagały się Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Za miesiąc przedstawię pierwsze efekty mojej pracy – napisał kapłan.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.