Kołodziejczak zakłada partię „Prawda”

Michał Kołodziejczak/fot. YouTube/Media Narodowe

Michał Kołodziejczak, lider AGROunii zapowiedział utworzenie własnej partii politycznej. Partia Prawda ma zamiar startować w jesiennych wyborach parlamentarnych.

– Wszystkie szczegółowe informacje podamy w sobotę rano – powiedział Kołodziejczak. Dodał, że poinformuje o tym w Radiu Zet, jednak zdradził, że partia będzie nazywać się Prawda.

– Wszyscy chcemy „być” i zasługujemy, by „mieć”. Bezpieczeństwo, praca, zdrowie i dom to minimum egzystencji. Ciężko pracujemy, aby zaspokoić te podstawowe potrzeby, a prawda jest taka, że zasługujemy na więcej. Naszym zadaniem jest dopilnować utrzymania tego, co jest i zapracować na więcej. Tylko prawda w polityce to gwarantuje – czytamy w deklaracji zamieszczonej na stronie internetowej ugrupowania.

– Jest to partia skierowana do wszystkich, szczególnie do tych, którzy nie chcą wchodzić na statek z rozbitkami Schetyny czy Kosiniaka-Kamysza. My nie pozwolimy, żeby tacy ludzie nadawali ton polskiej polityce – dodał Kołodziejczak i zapowiedział, że partia nie tylko ma skupiać rolników, ale również ludzi pracujących i zarabiających, często według niego rzekomo pomijanych w socjalistycznej polityce III RP.

onet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.