Konfederacja najpewniej wystartuje w całej Polsce. Podpisy niemal w całości zebrane

Według źródeł portalu nczas.com, „Konfederacja Wolność i Niepodległość jest już o krok od zebrania zbiórki podpisów”. – Te są już zebrane z górką w aż siedemnastu okręgach, jednak ciągle brakuje czterech pełnych okręgów do rejestracji listy ogólnopolskiej – podaje portal.

Logo Konfederacji Wolność i Niepodległość/fot. Facebook Konfederacja

– Konfederacja Wolność i Niepodległość jest już blisko ukończenia zbiórki podpisów. Te z „górką” udało się zebrać już w siedemnastu okręgach, a w kolejnych kilkunastu są one zebrane na styk. Jednak by zarejestrować listę ogólnopolską potrzebne jest zebranie podpisów z zapasem w 21 okręgach – czytamy na nczas.com.

Aby włączyć się w zbieranie podpisów pod ogólnopolskim startem prawicy, należy pobrać ze strony konfederacja.net formularz do zbiórki i wydrukować go. Na formularzu znajdują się rubryki z danymi, które należy wypełnić i złożyć na końcu podpis.

Kartę z podpisami należy wysłać pocztą na podany na stronie Konfederacji adres lub przekazać osobiście podanemu na stronie koordynatorowi regionalnemu. Szczegóły podane są na stronie konfederacja.net.

Termin złożenia list upływa 3 września.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.