Konfederacja ujawnia szczegóły o „MimoWszystko Duda”. „Bezczelne kłamstwa i manipulacje”

Na oficjalnym profilu Konfederacji pojawił się komentarz do taniej ustawki pod hasłem „MimoWszystko Duda”. Partia zwraca uwagę na fałszywe informacje zamieszczone w spocie.

– To niewiarygodne, ale obóz PiS swoimi bezczelnymi manipulacjami i kłamstwami na nasz temat robi co może, żeby Andrzej Duda przegrał wybory. Dzisiejszy rzekomo „oddolny spot wyborców Krzysztofa Bosaka”, zatytułowany #MimoWszystkoDuda, to pokaz wyjątkowo perfidnej propagandy i zwykłej mistyfikacji! Mamy do czynienia z ordynarną ustawką – czytamy na oficjalnym profilu Konfederacji.

– Jesteśmy tym zbulwersowani tak samo jak Wy, dlatego w ramach naszej akcji #PrzestańcieKłamać czym prędzej pokazujemy kłamstwa jakie tym razem wyprodukowano w naszym kierunku! – zaznaczono.

– Występujący w materiale Adam Żuralski to sekretarz organizacji „Młodzi dla Polski” założonej przez posła PiS, Sebastiana Kaletę. Niedługo po opublikowaniu spotu i burzy w sieci „wyczyścił” swój profil na Twitterze, usuwając również zdjęcia m.in. z Beatą Szydło i innymi politykami PiS – podano w punkcie pierwszym szczegółów manipulacji.

Druga osoba, o której pisze partia, to „rzekomy doktor Tomasz Dorosz”, którego „nie ma na liście doktorów w serwisie polon.nauka.gov.pl”.

– Istnieje za to inny Tomasz Dorosz, nasz działać z Ruchu Narodowego, pod którego jak widać autorzy spotu chcieli się podszyć, by wywołać jasne skojarzenia. Ten rzekomy „doktor”, „przedsiębiorca”, „narodowiec” i „wyborca” Krzysztofa Bosaka to w rzeczywistości niemieckojęzyczny prokurent w firmie mającej 3 oceny w Google ze średnią 2,3 gwiazdek – podkreślono.

– Tomasz Dorosz pełni funkcję prokurenta w POLYmedia spółce ze słowackim kapitałem. Czy prokurenta można nazwać przedsiębiorcą skoro nie jest ani właścicielem, ani prezesem przedsiębiorstwa? – pyta administrator profilu.

– Ohydne, cyniczne zagrywki władzy przekraczają wszelkie granice i zasługują na zdecydowane potępienie – napisano w dalszej części posta.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.