Koniec tzw. „zjednoczonej prawicy”

Poseł PiS Marek Suski ogłosił dziś w RMF FM, że „od wczoraj koalicji” zwanej ironicznie „Zjednoczoną Prawicą” już nie ma.

– Prezes zapowiedział jasno, że oczekuje w tej sprawie jasnego i jednolitego stanowiska od członków PiS. […] To już jest sprawa formacji duchowej, to już nawet nie jest kwestia przynależności do partii. Dobrzy ludzie powinni rządzić Polską – powiedział Suski w RMF FM.

– Koalicji już od wczoraj nie ma i rozmowy też nie są planowane. Ktoś kto ma takie spojrzenie życzliwe dla okrucieństwa nie powinien być ministrem sprawiedliwości, szczególnie ministrem sprawiedliwości – dodał Suski.

Partia zawiesiła też w prawach członka 15 swoich posłów. Wśród nich jest m.in. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Oprócz tego zawieszono Henryka Kowalczyka, Lecha Kołakowskiego, Katarzynę Czocharę, Zbigniewa Dolata, Teresę Glenc, Agnieszkę Górską, Teresę Hałas, Jerzego Małeckiego, Krzysztofa Szulowskiego, Piotra Uścińskiego, Marka Wesołego, Bartłomieja Wróblewskiego oraz Sławomira Zawiślaka.

Jeden z zawieszonych, poseł Henryk Kowalczyk zadeklarował, że… „będę nadal wspierać PiS”. Czy to już syndrom sztokholmski?

rmf24.pl / polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.