Konserwatywna dziennikarka pozywa tzw. „niezależnych” „weryfikatorów” Facebooka za zniesławienie

– Konserwatywna komentatorka i aktywistka Candace Owens pozywa Facebooka za zniesławienie, co ma związek z działaniem tzw. niezależnych weryfikatorów informacji, którzy podobnie jak w USA działają w Polsce – podaje nczas.com. Wcześniej czarnoskóra dziennikarka stanowczo potępiła burdy wywoływane przez bandy Black Lives Matter (BLM).

Owens powiedziała, że teoretycznie weryfikujące fakty na Facebooku, w rzeczywistości bezpodstawnie ją atakują, zaś w wyniku ich działań zdemonetyzowano jej stronę.

Jako przykład podała wstawienie przez nią opinię lekarza o Covid-19 oraz walki z tą chorobą, która nie zgadzała się z oficjalną narracją rządów i wielkich mediów.

– Facebook dodał ostrzeżenie na moje konto i powiedział, że tylko informacje, z którymi się zgadzają, na temat COVID-19 … są do zaakceptowania – poinformowała. 

– Postanowiłam, że nie zamierzam się poddawać. Tzw. weryfikatorzy informacji, są aktywistami lewicy, którzy zamykają ci usta, jeżeli nie podoba im się to, co mówisz. Nadszedł czas, aby zweryfikować weryfikatorów informacji – zapowiedziała dziennikarka.

– Zamierzam przeprowadzić akcję i pokazać, kim są ci frajerzy i dowiedzieć się, jaki jest ich związek z Facebookiem – podkreśliła Owens.

Przypominamy, że również nasz portal został raz „zweryfikowany” przez „niezależnych” „weryfikatorów”. W efekcie, zasięgi naszego profilu na Facebooku zmalały około 10-okrotnie.

TUTAJ przeczytasz, jak możesz pomóc nam w docieraniu do odbiorców oraz co możesz zrobić, by mieć do nas regularny dostęp, mimo cenzury ze strony Facebooka.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Konserwatywna dziennikarka pozywa tzw. „niezależnych” „weryfikatorów” Facebooka za zniesławienie

  • Avatar
    20 listopada 2020 at 21:59
    Permalink

    Brawo! Kobieta „z jajami”

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.