Koronaświrus. Łącznie pięć radiowozów na sygnale wysłano do mężczyzny bez maski (WIDEO)

Absurdalna sytuacja miała miejsce w Opolu z powodu histerii wokół koronawirusa. Do interwencji przy mężczyźnie, który szedł bez maski, wysłano łącznie pięć radiowozów. Zatrzymanie miało miejsce przy ul. Spychalskiego.

Mężczyzna wyszedł z baru i poszedł na parking do auta, gdzie czekała na niego żona z dzieckiem. Wówczas podjechał radiowóz.

– Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który szedł chodnikiem i nie miał zasłoniętych ust oraz nosa – powiedział mł. asp. Dariusz Świątczak z zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu

Według policji, mężczyzna miał być agresywny i naruszyć nietykalność cielesną policjantów. W wydychanym powietrzu wykryto ponad 1 promil alkoholu. Do interwencji wezwano więc kolejne patrole. Ostatecznie, do mężczyzny bez maski podjechał pięć radiowozów na sygnale.

– Do bandytów tyle policji nie trzeba, co do jednego mężczyzny bez maseczki – powiedział portalowi prostozopolskiego.pl jeden ze świadków zdarzenia.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Koronaświrus. Łącznie pięć radiowozów na sygnale wysłano do mężczyzny bez maski (WIDEO)

  • Avatar
    25 października 2020 at 11:17
    Permalink

    W Opolu doszlo do kolejnego koronaszalenstwa. Do interwencji przy mezczyznie, ktory szedl bez maski, wyslano lacznie piec radiowozow! „Bandyta” zostal zatrzymany przy ul. Spychalskiego.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.