Korwin-Mikke ostro o „pazernej łapie reżymu”: Nie ma z nimi żadnej dyskusji, wierzą, że jeden socjalizm można zastąpić drugim

Poseł Konfederacji i szef partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke postanowił oficjalnie zaapelować do wojska, by – wzorując się na gen. Augusto Pinochecie – obaliło rząd. Ostro skrytykował przy tym postawę władzy w kwestii działań podejmowanych pod pretekstem koronawirusa.

Janusz Korwin-Mikke zaznaczył, że „pisze to w imieniu swoim – a nie partii KORWiN czy KONFEDERACJA” oraz robi to „na własną odpowiedzialność”.

– Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że politycy obecnego układu to banda kompletnych durniów, umiejących tylko rozkradać i (co gorsze!) marnować zrabowane podatnikom pieniądze – to obecna dyskusja w Sejmie te wątpliwości rozwiewa. Rekord pobił WCzc.Czesław Hoc [lekarz rodzinny i endokrynolog – red.] – rekord histerii i demagogii – napisał na Facebooku Janusz Korwin-Mikke.

W dalszej części wpisu poseł Konfederacji ocenił, że „z tymi ludźmi nie ma żadnej dyskusji”.

– ONI siedzą w zaklętym Kredowym Kole, w którym to państwo ma być odpowiedzialne za zdrowie ludzi. W którym państwo ma prawo ustawowo karać lekarzy za niezawinione błędy (!!!), by po paru miesiącach tę ustawę odwoływać. ONI w to swoje prawo wierzą. ONI nadal wierzą, że wystarczy jeden socjalizm zastąpić innym socjalizmem, by nagle wszystko zaczęło działać – zaznaczył.

Na koniec zaś zwrócił się do wojska.

– Ja mogę tylko zaapelować do wojska, by całą tę bandę zapakowało, jak to był zrobił w Chile śp.gen.August Pinochet, do „internatu” – i przywróciło Normalność; nie w imię Większości Obywateli, lecz w imię Zdrowego Rozsądku – zakończył swój wpis.

Zacznę od tego, że piszę to w imieniu swoim – a nie partii KORWiN czy KONFEDERACJA. I piszę na własną odpowiedzialność….

Opublikowany przez Janusza Korwin-Mikke Środa, 21 października 2020

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.