Korwin-Mikke znowu nadaje. „Narkotyki powinny być dostępne w aptekach. Jak dojdę do władzy, to zmienię konstytucję w tej sprawie”

Lider Konfederacji i szef partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke postanowił wziąć w obronę postulat legalizacji narkotyków. Stosuje przy tym niezwykle utopijne wizje, m.in., że narkotyki wskutek legalizacji staną się tańsze od np. witaminy C.

– Jeśli obywatel ma ochotę zaćpać się na śmierć, to ma do tego prawo. Wolny człowiek ma prawo zaćpać się na śmierć. Narkotyki powinny być powszechnie dostępne w aptekach, wtedy zniknęłaby mafia narkotykowa, czy szantaże. Jak dojdę do władzy to zmienię konstytucję w tej sprawie, żeby narkotyki były legalnie dostępne w aptekach – przekonuje Janusz Korwin-Mikke.

Dodaje także, że „od dziesiątków lat »walczy się z narkomanią«”, a mimo to „narkomania rośnie”. Ignoruje w ten sposób oczywisty fakt, że z pewnymi zjawiskami należy walczyć bezwzględnie, także w przypadku sprzeciwu społeczeństwa. Tak jest chociażby z mordowaniem nienarodzonych dzieci, co należy utrzymywać w bezwzględnym zakazie, nawet gdyby społeczeństwo domagało się tego prawa.

Korwin-Mikke przekonuje też, że po legalizacji narkotyków „w ciągu kilkunastu dni ceny spadną z kilkudziesięciu złotych do kilkudziesięciu groszy za »działkę«, tak że nie można będzie zrobić na tym interesu”. To oczywiste odrealnienie, bo środki farmaceutyczne nawet najprostsze – chociażby witamina C – są droższe mimo powszechnego dostępu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.