Kosztowny jacht „I love Poland” wciąż cumuje na Rhode Island

Jacht „I love Poland” lansowany przez Polską Fundację Narodową od kwietnia cumuje na Rhode Island. Informację ujawnił dziennikarz RMF FM Paweł Żuchowski. PFN sama z siebie nie poinformowała o tej kolejnej z wielu już wpadek z jachtem.

Na początku sierpnia Żuchowski poinformował, że jacht cumuje na Rhode Island. Nie dokonano specjalnych badań masztu, czego wymaga ubezpieczyciel. Przyczyną najpewniej były zaniedbania strony polskiej.

Jacht po prostu stoi w miejscu od kwietnia.

– Zamiast nas promować cumuje od tygodni w marinie. Nie weźmie udziału w prestiżowych regatach bo…ktoś chyba zapomniał o dokumentach, które wymaga ubezpieczyciel po naprawie jednostki. Kiedy załoga była gotowa do rejsu okazało się, że nic z tego. Sporo nas ta promocja kosztuje – pisał reporter RMF FM. – Koszty idą już według mojego informatora w setki tysięcy złotych – dodał.

Od tamtej pory wiele się nie zmieniło. – Hej @pisorgpl ,nie przeszkadza Wam, że nasza chluba od wielu tygodni nie pływa? Rosną koszty remontu, załoga w Polsce, @Fundacja_PFN nie chce ujawnić kosztów naprawy. Pasmo porażek. Kolejne regaty zagrożone. Każdy dzień postoju to duże opłaty – przypomniał Żuchowski.

– Jacht zwodowany, nadal cumuje na RI – zaznaczył.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.