KRLD „niezwyciężonym i bezlitosnym mocarstwem jądrowym”

Kristoferb, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Do absurdalnej wizji rzeczywistości przedstawianej przez KRLD przywykliśmy, niemniej tym razem komunistyczni urzędnicy przebili samych siebie. Przewodniczący Narodowej Komisji ds. Pokoju KRLD nazwał swój kraj w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do Japonii „niezwyciężonym i bezlitosnym mocarstwem jądrowym”. Twierdzi też, że Japonia zostanie w razie wojny „obrócona w popiół” szybciej niż USA.

– Jeśli Japonia rzeczywiście martwi się o swoje bezpieczeństwo, to powinna zrezygnować z wrogiej polityki wobec Korei Północnej i usunąć ze swojego terytorium bazy amerykańskie. Powinna pamiętać, że w przypadku nieprzewidzianych okoliczności i dalszej wrogości wobec KRLD archipelag może zostać obrócony w popiół jeszcze zanim spotka to USA – cytuje północnokoreańska agencja oświadczenie przewodniczącego.

Nerwową reakcję KRLD wywołały oświadczenia Japonii o jej trwałym sojuszu z USA w odpowiedzi na przeprowadzane w tygodniowych odstępach czasu testy pocisków balistycznych i manewrujących Korei Północnej.

sputniknews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz