Kuchciński rozdał prawie milion zł premii z naszych portfeli dla pracowników Sejmu, a to dopiero półrocze

Marek Kuchciński/fot. YouTube/WilnotekaLT

Na premie i nagrody dla pracowników Kancelarii Sejmu przeznaczono w tym roku już prawie milion złotych. Oczywiście na nasz koszt.

Sama szefowa Kancelarii Sejmu otrzymała prawie 31 tys. zł ekstra.

– Suma wypłat z tytułu nagród dla szefa Kancelarii Sejmu wyniosła 30 880,62 zł. O ich przyznaniu zadecydował Marszałek Sejmu w uznaniu znaczącego wkładu wniesionego w obsługę Sejmu – odpisało Centrum Informacyjne Sejmu na pytanie od „Super Expressu”.

Szefową kancelarii jest Agnieszka Kaczmarska, zwana często „ulubienicą Kuchcińskiego”. Co ciekawe, „doceniona” została dopiero tym roku. W 2018 nie otrzymała ani złotówki premii.

– Pierwsze półrocze 2019 r. to dla kierowanego przez szefa Kancelarii Sejmu urzędu, okres szczególnie intensywnej, wytężonej pracy. Obok siedmiu posiedzeń Sejmu, Kancelaria Sejmu była zaangażowana w organizację licznych wydarzeń związanych m.in. ze 100-leciem posiedzenia Sejmu Ustawodawczego – przekonuje CIS.

31 tys. zł to jednak pikuś przy łącznej sumie nagród. – Informujemy, że całkowita kwota wypłaconych pracownikom Kancelarii Sejmu nagród wyniosła 969 004,27 zł. Wypłacono 434 nagrody. Średnia wypłata z tego tytułu wyniosła 2 232,73 zł. Nagrody zostały przyznane za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej – oznajmia CIS.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.