Kukiz komentuje taśmy

foto: YouTube( wSensie.tv ), "Kukiz o Lisie, Kraśce i Tadli: Proponowałbym im założenie czasopisma Koryciarz Polski”
foto: YouTube( wSensie.tv ), „Kukiz o Lisie, Kraśce i Tadli: Proponowałbym im założenie czasopisma Koryciarz Polski”

W sieci pojawił się filmik z nagraniem, w którym Paweł Kukiz w niewybrednych słowach wyraża się o Arturze Zawiszy z Ruchu Narodowego. Nagrania opublikowano na jednym z profili na Facebooku.

– Nienawidzę Zawiszy, jak go widzę, to, k…a, białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, k…a, albo Murzyna zastrzelić, to dostaję białej gorączki – mówi na nagraniu Kukiz odnośnie RN i Artura Zawiszy. – Jak mi działał na nerwy, jak za mną jeździł ten sk….n ten Zawisza, wszędzie, rozumiesz, chciałem przyp…. mu – dodaje polityk. – Czy wyście nie zauważyli, że ten Ruch Narodowy się rozp…, czy nie? czy to był, k…a, przypadek… – słychać dalej w nagraniu. Na pytanie o to, czy „rozwalił” go oddolnie, głos Kukiza odpowiada: „Wszystko powiedziałem na ten temat”.

Paweł Kukiz odniósł się do nagrań. Podkreślił, że jego opinie na temat „ekstremalnych skrzydeł” obecnych w ramach RN są znane od dawna. Podkreśla, że ceni Młodzież Wszechpolską, z którą świetnie mu się współpracuje. – To jest grupa patriotów i nadziei dla Polski – mówi Kukiz. Przyznaje, że nagranie jest okraszone wypowiedziami w stylu „języka podwórkowego”. Kukiz usprawiedliwia się, mówiąc, że „nie jest dyplomatą” i w rozmowach prywatnych ma prawo rozmawiać w dowolny sposób.

Zdaniem Pawła Kukiza te nagrania zostały zarejestrowane nieoficjalnie w trakcie rozmów z dziennikarzami pod koniec lata ubiegłego roku. Uważa to za atak ze strony systemu na jego ugrupowanie i próbę wykorzystania sytuacji przez stronę liberalną i PiS. – Teraz będą nas atakować ze wszystkich stron – mówi Kukiz.

Szy/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks