Kukiz o PO-PiS po głosowaniu w Senacie: Bydlaki, antyobywatelska burżuazja, hołota postbolszewicka

Paweł Kukiz w emocjonalnym wpisie podsumował postawę senatorów PO-PiS, którzy nie przyjęli prezydenckiego wniosku o referendum konsultacyjne w sprawie zmiany konstytucji.

– Jedno tylko powiem – jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród. Łapa w łapę PiS z PO przeciw Polakom. Przeciw zwykłym ludziom. Przeciw wolności i demokracji. POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie. A teraz, gnoje pod krawatami, możecie mnie do sądu podawać – napisał Kukiz.

Potem stwierdził też, że „Prezydent powinien odpowiedzieć wetem i nie podpisywać ustaw sądowych”. – Jeśli tak nie uczyni, to da dowód na wielce prawdopodobną „ustawkę” z PiS-em w całej tej referendalnej „akcji”. Ustawkę, która odbyła się przy aktywnym udziale PO. POPiSowa ferajna – zauważa polityk.

Jedno tylko powiem – jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Środa, 25 lipca 2018

Po wczorajszej decyzji Senatu o odrzuceniu rozpisania prezydenckiego referendum, Prezydent powinien odpowiedzieć wetem i…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Czwartek, 26 lipca 2018

Wniosek prezydencki został odrzucony przez Senat w środę. Pomimo posiadania większości senatorów przez PiS, „Wiadomości” w TVP podały, że „wniosek prezydenta został odrzucony głównie głosami senatorów Platformy Obywatelskiej”.

facebook.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.