Kurski uruchamia kanał Poland24

foto: Facebook
foto: Facebook

Według informacji udzielonych przez dyrektora telewizyjnej Jedynki, Jacek Kurski ma w planach utworzenie nowego kanału. Stacja nosić będzie nazwę Poland24.

„Prezes @KurskiPL zapowiada prace nad uruchomieniem kanału informacyjnego Poland24 na stulecie polskiej niepodległości” – poinformował na Twitterze Jan Pawlicki. Post szefa TVP1 wzbudził ogromne zainteresowanie, pojawiły się kolejne domysły i przewidywania dotyczące nowego kanału. Anglojęzyczna stacja ma być przeznaczona dla widza zagranicznego, a jej celem będzie informowanie o tym, co dzieje się w Polsce.

Mimo że kanał nie tylko nie ruszył, lecz nie znana jest nawet jeszcze jego oferta programowa, lewicowe media już prześcigają się w krytyce i przestrogach. Niektórym nie podoba się nawet data uruchomienia nowej stacji, ponieważ ich zdaniem dowodzi stronniczości Poland24. „Sformułowanie, że kanał zostanie zainaugurowany na stulecie polskiej niepodległości, też sugeruje bardziej promowanie, niż informowanie. Czy zatem należy się spodziewać stacji mocno tendencyjnej, wychwalającej «prawdziwą», patriotyczną Polskę?” – straszy jeden z publicystów natemat.pl.

MGOT/kresy.pl, wp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.