Kusznik próbował ratować sąsiada przed pitbullami. Niechcący go zabił jednym strzałem

W mieście Adams w stanie Massachusetts mężczyzna próbował ratować swojego sąsiada przed agresywnymi psami rasy pitbull. Niestety, przypadkiem trafił w niego. Sąsiad zmarł na miejscu. Teraz niedoszły wybawca „współpracuje z policjantami przy sprawie”.

Mieszkaniec amerykańskiego miasta Adams słysząc hałas u sąsiada pobiegł zobaczyć co się dzieje u niego w domu. Zobaczył tam szarpaninę pomiędzy wściekłymi psami rasy pitbull, a będącym w opałach mężczyzną.

Szybko wziął kuszę, która leżała w mieszkaniu i chcąc uratować sąsiada, strzelił w kierunku atakującego psa. Zwierzę zostało trafione. Niestety, bełt przeszył psa na wylot, trafiając w jego sąsiada.

– Osoba z kuszą weszła do domu i oddała strzał. Bełt przeszył jedno ze zwierząt, następnie przeleciał przez zewnętrzne drzwi i ostatecznie trafił w atakowanego mężczyznę – opisuje sytuację lokalna prokuratura.

Trafiony mężczyzna zmarł na miejscu. Po chwili na wezwanie przyjechała policja, która zastrzeliła drugiego agresywnego psa. W tym czasie w budynku przebywało również dziecko, lecz nie odniosło obrażeń w wyniku napaści pitbulli.

Rzecznik prasowy Andrew McKeever z prokuratury okręgowej powiedział, że kusznik współpracuje z odpowiednimi służbami przy sprawie.

– Na tym etapie jest za wcześnie, by mówić o postawieniu komuś zarzutów. Osoba, która oddała strzał współpracuje ze służbami – powiedział McKeever.

Według zgromadzonych informacji, wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek przy próbie ratowania życia drugiej osoby. Policja nie ujawnia jednak personaliów zmarłego oraz mężczyzny.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.