Leszek Samborski zarejestrował komitet. Był działaczem UPR i KNP oraz posłem PO

Leszek Samborski zarejestrował w PKW swój komitet w wyborach na prezydenta. To były działacz UPR oraz były poseł PO.

Samborski to siódmy kandydat na prezydenta. Dotychczas zarejestrowani zostali: Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak i Szymon Hołownia. Zarejestrowany wkrótce zapewne zostanie również Mirosław Piotrowski, choć na razie PKW wezwała go do „usunięcia wady zgłoszenia”.

Aby zarejestrować komitet, należy uzbierać tysiąc podpisów do 16 marca. W ciągu następnych 10 dni należy zebrać 100 tys. podpisów.

Leszek Samborski od lat dziewięćdziesiątych należał do UPR. W 2004 roku z ramienia PO został posłem. Potem wstąpił do KNP. W ubiegłym roku założył własną partię Odpowiedzialność.

– Będziemy mieć bezpieczne granice budując silną armię i odbudowując polską dyplomację. Nasze ulice i domy będą bezpieczne dzięki sprawiedliwym sądom i sprawnej policji. I wreszcie nasze portfele będą bezpieczne dzięki niskim podatkom i uczciwemu systemowi emerytalnemu. Państwo przestanie zajmować się rzeczami i sprawami, które są przynależne naszym indywidualnym decyzjom. Przestanie decydować o tym jak mamy żyć i myśleć. To każdy z nas będzie decydować o tym, co jest dla niego dobre i korzystne, a co szkodliwe – pisze na Facebooku Samborski.

– Wolność jest nam immanentnie przynależna. I dlatego żaden człowiek ani instytucja nie ma prawa odbierać wolności osobistej drugiemu człowiekowi. Państwo nie może ingerować w gospodarkę i zajmować się nią, a jedynie stać na straży przestrzegania reguł prawa w zawieraniu i realizowaniu umów przez podmioty prywatne i prawne. Będę zabiegał o to – i dokonam tego – aby państwo oddało każdemu człowiekowi wolność, którą mu zabrało. Socjalizm, który opanował nasz kraj, niszczy i dzieli nas wszystkich – dodaje.

wp.pl, facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.