Lewacka bojówka zaatakowała polityka AfD

facebook.com/eberhard.brett

57-letni radny, przedstawiciel partii Alternative fur Deutschland, został zaatakowany przez grupę lewicowców i trafił do szpitala. Przestępcy nie oszczędzili również kobiety towarzyszącej politykowi.

Do zdarzenia doszło 27 kwietnia, w czwartek. Właśnie wtedy odbywał się wiec wyborczy eurosceptycznej i przeciwnej islamizacji partii Alternative fur Deutschland. Eberhard Brett jest radnym ze Stuttgartu, reprezentuje właśnie AfD. Wraz z towarzyszącą mu 47-latką próbował dotrzeć na wiec. Parę zatrzymali manifestujący obok wiecu lewicowcy, zaczęli obrzucać Bretta wyzwiskami. W końcu jeden z młodych mężczyzn zaatakował radnego i jego towarzyszkę. 57-letniego polityka powalono na ziemię drewnianą deską, został skopany i pobity pięściami. Lewicowcy pobili również kobietę. Brett trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

Policjantom udało się zatrzymać mężczyznę, który pobił radnego. Jak się okazało, 18-letni agresor był już raz karany. To nie pierwszy przypadek ataku lewicowych bojówek na przedstawicieli AfD. Informacje o takich zdarzeniach pojawiają się bardzo często. Rok temu nieznani sprawcy zniszczyli kancelarię Bretta oraz jego prywatne mieszkanie.

MGOT/pch24,pl, stuttgarter-nachrichten.de

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet