Lewacka hipokryzja. Uczeń państwowej szkoły walczy o „tolerancję”, „świeckie państwo” i „jeb***e kleru” (WIDEO)

Poglądy lewicowe to mnóstwo wewnętrznych sprzeczności i brak szacunku do czegokolwiek czy kogokolwiek. Widzimy to po chociażby po profilu jednego z setek aktywistów LGBT chętnie udzielającego się w mediach społecznościowych. Z jednej strony nawołuje do „tolerancji”, z drugiej paraduje w koszulkach zachęcających do fizycznej przemocy wobec osób duchownych.

Z nagrań Jakuba Przybysza można wywnioskować, że „flirtuje” z Wiosną Roberta Biedronia a może i do niej należy. Jest także już pełnoletni, choć kwietniowe nagranie wskazuje, że nie ukończył jeszcze szkoły średniej. Na zdjęciu z głosowania zapewnia, że głosuje „za Polskę i Europę: otwartą, tolerancyjną, dbającą o prawa mniejszości i taką, która nikogo nie dyskryminuje”.

Ładne słowa nijak mają się do pozostałych „manifestów” ucznia szkoły średniej. Na kilku zdjęciach – jedno widnieje także jako profilowe na Twitterze – ma na sobie koszulkę z napisem „jbć klr”. – I ONR – dodaje z uśmiechem w opisie.

Na innym zaś, pod sześciobarwną szmatką noszoną w formie pelerynki, ma koszulkę z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej z aureolami w barwach ruchu LGBT.

Czy tak wygląda „tolerancja” w „świeckim państwie”, pod projektem którego zbiera podpisy? I czy to nie jest kolejny argument za tym, by nie finansować z podatków edukacji dla wszystkich?

https://twitter.com/j_przybysz0/status/1127230172145516547

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Lewacka hipokryzja. Uczeń państwowej szkoły walczy o „tolerancję”, „świeckie państwo” i „jeb***e kleru” (WIDEO)

  • Avatar
    7 czerwca 2019 at 10:22
    Permalink

    Powinno sie takich ludzi na..dalac ! Tfu pe…y je….e !!! Mam nadzieje ze jutro z wami zrobia porzadek.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.