Lewacka wrażliwość. Prowadzący w popularnym show o JKM: Na szczęście ten gość już nie żyje

W kabaretowym show Netflixa tworzonym na lewacką modłę postanowiono „zażartować” z Janusza Korwina-Mikkego. Poszło o jego wypowiedź z europarlamentu. „Żart” podsumowano stwierdzeniem, że „na szczęście ten gość już nie żyje”.

Jimmy Carr/fot. YouTube/Netflix

Program satyryczny „The Fix” produkcji Netflixa w sposób teoretycznie humorystyczny przedstawia problemy współczesnego świata. Robione jest to na stricte lewacką modłę.

Wśród wymienianych „problemów” omawiane są takie sprawy, jak globalne ocieplenie, nierówności społeczne, imigracja, zbyt duży dostęp do broni, różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn, etc.

Do „żartu” z JKM doszło podczas odcinku na temat różnic w zarobkach kobiet i mężczyzn. Przypomniano przy tym wypowiedź JKM-a z Parlamentu Europejskiego.

– Powodem nierówności jest stary dobry seksizm. Spójrzcie na tego polskiego polityka, który przedstawił swój punkt widzenia w Parlamencie Europejskim – powiedział prowadzący Jimmy Carr.

– Wiecie ile kobiet jest w pierwszej setce najlepszych szachistów? Powiem wam – nie ma. I oczywiście kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni. Bo są słabsze, mniejsze, mniej inteligentne. Dlatego muszą zarabiać mniej. To wszystko – mówił JKM.

– Dobra wiadomość jest taka, że ten facet nie żyje – podsumował Carr.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.