Mariusz Max Kolonko powraca? „Powołałem sztab #R”

Mariusz Max Kolonko ogłosił, że rozważa start w wyborach prezydenckich w Polsce. Twierdzi, że powołał już sztab, który ma sprawdzić, czy ma szansę wygrać.

– Powołałem sztab #R do sprawdzenia możliwości mojego startu w wyborach prezydenckich w Polsce – ogłosił na Facebooku Mariusz Max Kolonko.

W komentarzu odpowiedział na reakcje, które pojawiły się pod postem. – Dziekuje za wsparcie #R – cala reszta: obecnie nie macie w Polsce PRL NIKOGO kto moglby zagrozic re-elekcji Lying Andy wiec bedziecie zyc w tym socjalistycznym szambie nastepne 5 lat — twoje szambo – twoj problem wiec adios z mojego profilu bye bye – czytamy.

Mariusz Max Kolonko po ostatniej wyborczej klapie ma poważne problemy wizerunkowe. W sieci pojawiła się relacja człowieka, który twierdzi, że był w jego sztabie. Opis działalności przypomina atmosferę sekty.

Kolonko zażądał też od swoich współpracowników zwrotu części kosztów, które dla zwykłego człowieka są ogromne. Niedawno też przekonywał, że posiadł „tajemną wiedzę” i potrafi przewidywać przyszłość, włącznie z liczbami w totolotka.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Mariusz Max Kolonko powraca? „Powołałem sztab #R”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.