Mary Wagner uznana za winną

Sąd w Kanadzie, po sześciu godzinach rozprawy, uznał Mary Wagner za winną stawianych jej zarzutów. Ile czasu spędzi w więzieniu, sąd ogłosi 5 maja.

Podczas rozprawy sąd wysłuchał zeznania świadków, m.in. policjantów, oraz pracownicy placówki aborcyjnej. Następnie uznał Mary za winną stawianych jej zarzutów. Jacek Kotula z rzeszowskiego oddziału Fundacji Pro – Prawo do Życia, który na bieżąco jest informowany o tym, co dzieje się z Mary, powiedział, że kobieta na ostatniej rozprawie kontynuowała swój niemy protest w imię obrony życia nienarodzonych. – Mary milczy i tak było również wczoraj. Podczas rozprawy cały czas siedziała ze spuszczoną głową. To jest działanie podjęte na znak protestu. Chce w ten sposób zaakcentować, że dzieci nienarodzone również milczą, gdy są zabijane. To także ma na celu ukazanie faktu, że jej wcześniejsze zeznania nie były w żaden sposób rozważane przez sąd – wyjaśnił Kotula.

Portal „Naszego Dziennika” poinformował, że ks. Piotr Bałtarowicz i ks. bp Mateusz Ustrzycki, emerytowany biskup z diecezji Hamilton w prowincji Ontario, specjalnie dla Mary sprawowali Mszę św. w więzieniu. Kanadyjka również w niej uczestniczyła.

CWIK/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.