„Miej w opiece naród cały”. Marsz Niepodległości już za tydzień

Plakat promujący Marsz Niepodległości/fot. marszniepodleglosci.pl

Do największej manifestacji patriotyczno-narodowej na świecie został już tylko tydzień! Za siedem dni ruszy po raz 10. Marsz Niepodległości.

Marsz Niepodległości jest największą narodową manifestacją w Europie. Poprzednia edycja, wyjątkowa z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, była rekordowa pod względem frekwencji. W pozarządowym Marszu Niepodległości wzięło udział kilkaset tysięcy Polaków.

Do Marszu Niepodległości został już tylko tydzień. Widać pełną mobilizację w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, w zbiórkach i organizowanych przez Roty Marszu Niepodległości, Ruch Narodowy czy Młodzież Wszechpolską wyjazdach. Także od każdego sympatyka Marszu Niepodległości zależy sukces tego dnia.

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość wsparcia finansowego organizatorów marszu.

– Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz – zachęcają organizatorzy, którzy podkreślają, że do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe.

– Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy – podkreślają.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.