Minister Niedzielski: Zwycięstwem będzie dopiero zaszczepienie całej populacji

– Jesteśmy w korzystniejszej sytuacji niż dwa tygodnie temu, ale zwycięstwem będzie dopiero zaszczepienie całej populacji – powiedział w Radiu Tok FM minister zdrowia Adam Niedzielski.

Wczoraj minister zdrowia Adam Niedzielski mocno dał do zrozumienia, że w kwestii szczepień na koronawirusa za bardzo kwestii wolności nie będzie.

– Jesteśmy w korzystniejszej sytuacji niż dwa tygodnie temu, ale zwycięstwem będzie dopiero zaszczepienie całej populacji i sprowadzenie pandemii koronawirusa do choroby, która jest w naszym otoczeniu, ale nie budzi przerażenia i chaosu – powiedział w Radiu Tok FM minister Niedzielski.

To kolejna zmiana w narracji, szczególnie, że później na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze pojawiło się zapewnienie, że szczepienia będą „darmowe” i „dobrowolne”. Dominik Cwikła zwrócił uwagę, że to kłamstwo.

– To, że są „darmowe” to bezczelne kłamstwo. My wszyscy płacimy za państwową tzw. opiekę zdrowotną (która była na beznadziejnym poziomie przed przepisami wprowadzonymi pod pretekstem tzw. pandemii). Czy tak samo więc będą one „dobrowolne”? – pyta Dominik Cwikła.

Z kolei Łukasz Warzecha zauważa, że wypowiedź ministra „znowu” jest „wbrew słowom innych polityków obozu władzy, że szczepienie nie będzie obowiązkowe”.

– Czy można by w końcu tę zasadniczą sprzeczność wyjaśnić? – podkreślił Warzecha.

– Co to za totalitarne pomysły zaszczepienia całej populacji? Pan @a_niedzielski i wszyscy jego decyzyjni koledzy stracili kontakt z rzeczywistością i nie widzą, że: a) wirus nie budzi już u większości przerażenia ; b) chaos kreują decyzje rządu, nie wirus – zauważył Radosław Piwowarczyk.

– Czy w radio TOK FM nie ma już dziennikarzy, by zadawać pytania? Dziennikarz nie jest od przekazywania rządowych informacji. To robi rzecznik prasowy rządu lub ministerstwa. Dziennikarze powinni być rzecznikami ludzi i w ich imieniu zadawać niewygodne pytania o szczepionki – podsumował ks. Jacek Gniadek SVD.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Minister Niedzielski: Zwycięstwem będzie dopiero zaszczepienie całej populacji

  • Avatar
    4 grudnia 2020 at 19:36
    Permalink

    Zapraszam Pana na krwistą wieprzowine ,przed szczepinką.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks