Ministerstwa zdrowia nie obchodzą mordowane nienarodzone dzieci. Grunt, żeby szczepionka była dobra

– Ministerstwo Zdrowia bagatelizuje kwestie etyczne związane z powstawaniem szczepionki przeciwko COVID-19 – informuje „Nasz Dziennik”. Chodzi o fakt, że szczepionki obecnie w większości pochodzą z komórek ludzkich pochodzących z aborcji. Jak przekonuje ministerstwo, najważniejsze, że działają, choć nie ma żadnych informacji, by ta teza była potwierdzona jako prawdziwa.

– Sprawa badań nad szczepionką przeciwko COVID-19 i jej produkcji budzi niepokoje od strony etyki i moralności. Ministerstwo Zdrowia nie widzi jednak potrzeby rozpatrywania tej kwestii. Gdy w wielu krajach świata podnoszony jest problem wykorzystania komórek ludzkich pochodzących z aborcji do prac nad szczepionką, resort interesuje jedynie jej skuteczność – czytamy w ND.

– O dokładny model powstawania szczepionek proszę pytać producentów. Ministerstwo Zdrowia nie nadzoruje produkcji szczepionek w szeregu światowych koncernów. Producent ma zagwarantować pełne bezpieczeństwo szczepionki i reakcję odpornościową organizmu – powiedział gazecie rzecznik prasowy ministerstwa Wojciech Andrusiewicz w odpowiedzi na pytanie, czy szczepionka, którą rząd zamierza zakupić, będzie powstawała bez użycia komórek ludzi z aborcji lub pochodnych.

Gazeta przypomina, że „na różnych etapach badań” jest obecnie 167 szczepionek na Covid-19, ale „tylko przy kilku z nich nie wykorzystuje się komórek pochodzących od dzieci zabitych w wyniku aborcji”.

„Nasz Dziennik”

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.