Muzułmanie grozili sieci sklepów w Niemczech

Facebook

Islamistów w Niemczech rozsierdził wizerunek meczetu umieszczony na serii łazienkowych szafek. Muzułmanie próbowali wywrzeć presję na sieci sklepów, by szafki wycofano. Gdy to nie pomogło, zaczęły się groźby.

Chodzi o dwa modele łazienkowych szafek sprzedawanych przez sieć Real. Na jednej serii umieszczono wizerunek meczetu w Abu Dhabi, na drugiej – meczetu stambulskiego. W serii znalazła się również szafka ze zdjęciem katedry w Kolonii. Muzułmanie uznali, że łazienka jest miejscem nieczystym i umieszczenie tam wizerunku meczetu jest bluźnierstwem. – Zgodnie z naszą religią łazienka jest miejscem nieczystym, dlatego nie nadaje się tam wizerunek meczetu, bo meczet jest dla muzułmanów miejscem świętym. A może chrześcijanie wieszają sobie w łazience krzyż!? – irytował się jeden z przedstawicieli islamistów.

Gdy skargi nie przyniosły efektu, muzułmanie posunęli się do gróźb wobec sieci sklepów. W sprawę włączyła się policja. Ostatecznie Real zdecydował się wycofać szafki z meczetami ze sprzedaży. To ze zdjęciem katedry kolońskiej nadal można kupić.

pch24.pl, berliner-kurier.de

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.