„Na COVID-19 nie zmarł nikt”. Postępowanie wobec dr Martynowskiej, która podważa medialną panikę wokół koronawirusa oraz skuteczność testów (WIDEO)

Dr Anna Martynowska znalazła się na celowniku Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności zawodowej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej za wywiad w Mediach Narodowych. Podważa w nim racjonalność paniki wokół koronawirusa oraz skuteczność testów. Należy podkreślić, że zaprezentowała opinię już jawnie głoszoną przez większość lekarzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

– Widzieli zapewne Państwo mój wywiad z panią doktor Martynowską w @MediaNarodoweMN? Stał się powodem ataków na lekarkę! Za to, że odważyła się mówić o tzw. pandemii – napisała na Twitterze Agnieszka Jarczyk.

Dr Anna Martynowska jest kierownikiem przychodni im. Marianny Orańskiej. W programie „Stan zakażenia” w Mediach Narodowych 3 czerwca powiedziała, że „nie mamy do czynienia z pandemią, nie mamy nawet do czynienia z epidemią, ale mamy do czynienia z obłędem”.

– Nie wiem, jaki wirus się pojawił. Testy, przy pomocy których testuje się obecność tego wirusa, są dla mnie rzeczą bardzo niewiarygodną. Wirus ogłoszono w Wuhan w grudniu. A od lutego pojawiły się testy nie wiadomo co testujące. Tak to jest w medycynie, że do wszystkiego podchodzi się ostrożnie i sprawdza się po wielokroć – nawet latami, jeśli chodzi o leki – czy działają, czy nie działają, jakie mają skutki uboczne. Podobnie jest z testami. Przecież one ważą o życiu i zdrowiu ludzkim – powiedziała dr Martynowska.

– A tutaj w grudniu wirus, a w lutym pełną parą jakieś inne rzeczy się testuje przy pomocy nie wiadomo czego – zaznaczyła.

Przypominamy, że środowisko lekarskie – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – coraz głośniej podważa sensowność działań rządów, które ogłaszały drakońskie restrykcje czy w ogóle lockdown. W Polsce niedawno ponowił swoją opinię dr Zbigniew Martyka. Z kolei dr Jerzy Milewski, lekarz i członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej na antenie Radia WNET już w marcu ocenił, że panika rządów wokół koronawirusa nie ma żadnych naukowych podstaw.

Nawet promująca wcześniej postawę panikarską Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ustami dr Marii Van Kerkhove, szefowej działu chorób odzwierzęcych na konferencji prasowej ONZ w Genewie ogłosiło, że osoby bezobjawowe zarażają innych „bardzo rzadko”, zaś rządy powinny izolować jedynie osoby z ciężkim przebiegiem Covid-19. Reszta społeczeństwa powinna zaś funkcjonować normalnie.

Wygląda jednak na to, że koronawirus staje się nową, pogańską religią, którą wszyscy mamy wyznawać. Zaś jej podważanie będzie surowo karane…

twitter.com, youtube.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.