Na to idzie 10 mld zł. TVP Info podaje fakenewsa i nie podaje naszego portalu jako źródła informacji

Profesor Jacek Bartyzel wycofał poparcie dla Krzysztofa Bosaka i skrytykował Konfederację, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi. Mimo tego, że to pożądana sytuacja dla niesłusznie nazywanych „dziennikarzami” propagandystów reżimowej telewizji, TVP Info stworzyło fakenewsa twierdząc, że poparcie wycofał… Jacek W. Bartyzel, syn profesora i polityk Konfederacji.

– .@bartyzel wycofuje poparcie. @krzysztofbosak pytany o to kończy konferencję prasową – czytamy w tweecie portalu TVP Info.

prnt scrn Twitter

Profil @bartyzel na Twitterze należy do Jacka W. Bartyzela, syna wybitnego profesora i działacza Konfederacji. Sam profesor – który jest monarchistą i nie należy do żadnej partii – nie posiada konta na Twitterze. Publikuje jedynie na Facebooku. Jego wpisy zaś nie są od jakiegoś czasu publiczne ze względu na donosy wszelkich lewackich aktywistów oraz zgłoszeń postów do Facebooka, przez co profesor Bartyzel wielokrotnie był blokowany. Nasz portal ma zgodę profesora Jacka Bartyzela na publikowanie jego opinii oraz przemyśleń z Facebooka.

Dopiero z tekstu na stronie TVP Info można dowiedzieć się, że chodzi właśnie o profesora, nie zaś o polityka Konfederacji.

Mało tego – utrzymywana pod przymusem z naszych podatków TVP Info nie podaje naszego portalu jako źródło, lecz Tomasza Kalinowskiego, który informację przeczytał właśnie u nas. Działacz Rot Niepodległości dzisiaj też potwierdził, że to na naszym portalu przeczytał opinię profesora Jacka Bartyzela.

Reżimowy portal pominął nasz serwis w swoich tekstach na ten temat dwukrotnie – zarówno w pierwszym materiale z piątku, jak również ze wczoraj.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.