Nagonka na Bąkiewicza z Marszu Niepodległości. „Ciągłe wezwania do sądu, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu”

Trwa nagonka na prezesa Marszu Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. – Ciągłe wezwania na sprawy sądowe, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu – pisze Bąkiewicz na Twitterze

Robert Bąkiewicz i wyrok nakazowy sądu/fot. Facebook Robert Bąkiewicz/Twitter Robert Bąkiewicz

.

„Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf”! Takie motto przyświeca wymiarowi sprawiedliwości i służbom w Polsce? Ciągłe wezwania na sprawy sądowe, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu – tak wygląda moje ostatnie pół roku życia – pisze Bąkiewicz na Twitterze.

To pokłosie akcji #NieDlaRoszczeń? Nagonka na Bąkiewicza trwa odkąd Stowarzyszenie Marsz Niepodległości podjęło się tematu ustawy 447 i jej skutków dla polskiego społeczeństwa.

Przypominamy, że stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

Policja już kilkukrotnie przychodziła do siedziby stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Niespodziewana wizyta funkcjonariuszy miała miejsce w związku z kampanią informacyjną #NieDlaRoszczeń organizowaną przez MN.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Nagonka na Bąkiewicza z Marszu Niepodległości. „Ciągłe wezwania do sądu, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu”

 • Avatar
  14 czerwca 2019 at 14:10
  Permalink

  TO JEST PRZEMOC SĄDOWA I TERRORYZM WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI!!!
  PUBLIKUJMY GĘBY I NAZWISKA TYCH SEDZIÓW I PROKURATORÓW DLA OSTRZEŻENIA INNYCH PRZED NIMI

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.