Nauczycielkę zwolniono za poglądy

Sprawa Patricii Januzzi to kolejny przykład terroru politycznej poprawności. Kobieta broniła tradycyjnego modelu rodziny i straciła za to pracę.

Jannuzzi przez 30 lat uczyła teologii. Niespodziewanie dyrekcja Immaculata School w New Jersey postanowiła zwolnić nauczycielkę. Kobieta została ukarana za osobiste komentarze, które zamieściła na swoim prywatnym profilu facebookowym. Wskazała, m.in. niespójności w argumentacji środowisk lewicowych, które jednocześnie uważają homoseksualizm za wrodzony i popierają prawo do „wyboru stylu życia”. Napisała również, że jej zdaniem propaganda gender jest rodzajem inżynierii społecznej mającej na celu zniszczenie zachodniej cywilizacji.

Wypowiedzi kobiety wywołały niechęć niektórych absolwentów szkoły. Złożyli oni petycję, która zaowocowała zwolnieniem Jannuzzi. Dodatkowo szokujący jest fakt, iż Immaculata School to szkoła deklarująca się jako katolicka. Po tym, gdy sprawa dotarła do mediów a wielu uczniów stanęło w obronie nauczycielki, pani teolog została przywrócona do pracy.

Mgot/lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.