Naukowiec zginął przez Smoleńsk – sugeruje Stonoga

Zbigniew Stonoga na swoim oficjalnym profilu na Facebooku przedstawił hipotezę, wedle której przyczyną śmierci Johna F. Nasha, znanego matematyka, była jego wiedza dotycząca katastrofy Smoleńskiej. Informację miał blogerowi przedstawić anonimowy znajomy – kryptolog.

Laureat Nagrody Nobla za teorię gier i znany m.in. z filmu „Piękny umysł” amerykański uczony John Forbes Nash odszedł tragicznie w maju tego roku. Przyczyną był wypadek samochodowy, podczas którego zmarła również żona naukowca Alicia. Stonoga sugeruje, iż Nasha zamordowano, wypadek został upozorowany a cała sprawa ma związek z katastrofą w Smoleńsku. Matematyk miał odkryć tajne dokumenty CIA, z których wynikało, iż na pół godziny przed tragedią smoleńską pilot otrzymywał komunikaty po rosyjsku, które nakazywały mu lądowanie na najbliższym lotnisku. Swoją wiedzę Nash miał przekazać koledze po fachu, Louisowi de Branges de Borucia, który – zdaniem blogera – również jest zagrożony.

„Trochę się czuję jak kiedyś gdy mówiono o Klewkach ale postanowiłem to opublikować mimo ryzyka kompromitacji by kiedyś nie czuć się winnym przemilczenia – pisze na swojej stronie Stonoga – Mój rozmówca zaznaczył bowiem,że na przestrzeni kilku dni de Branges zginie.(czy ktoś może mnie z Panem de Branges skontaktować?, może ktoś z Polonii)” – można przeczytać na Facebooku [pisownia oryg. – red.].

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.