Marsz Niepodległości za niecały miesiąc. Znamy tegoroczne hasło

Robert Bąkiewicz/fot. Facebook Robert Bąkiewicz

– W zeszłym tygodniu Zarząd Stowarzyszenia ustalił już hasło tegorocznego marszu – informuje Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Brzmi ono „Miej w opiece naród cały”

– Wspólnie musimy budować siłę społeczną, finansową i medialną. W tym celu w maju bieżącego roku powołałem Roty Niepodległości, które rozwijają się w błyskawicznym tempie. Każdego z Państwa, kto zechce wspierać lub działać w tym patriotycznym i oddolnym przedsięwzięciu zapraszam do rejestracji na stronie www.roty.pl. Wszyscy musimy wziąć odpowiedzialność za nasza Ojczyznę nie tylko raz w roku na Marszu Niepodległości, ale działając przez cały rok – pisze Robert Bąkiewicz w newsletterze Stowarzyszenia.

– Marsz Niepodległości rusza już za miesiąc, a cały nasz zespół organizacyjny jest już w stanie najwyższej gotowości. Będzie to dla nas szczególny marsz, bo to już dziesiąty raz, kiedy wychodzimy na ulice Warszawy i manifestujemy swoje przywiązanie do naszej historii, tradycji i kultury, które sprawiły, że możemy dzisiaj myśleć po Polsku – dodaje Bąkiewicz.

– Z Państwa listów wiem, że Marsz Niepodległości był przełomowym momentem w Państwa życiu, dlatego pragnę Państwa prosić o pomoc finansową w promocji naszego przedsięwzięcia – zaznacza.

– W zeszłym tygodniu Zarząd Stowarzyszenia ustalił już hasło tegorocznego marszu i pragnę zapewniam Państwa zapewnić, że jako darczyńcy i sponsorzy tego wydarzenia dowiedzą się Państwo o nim w pierwszej kolejności już w obecnym tygodniu. Tymczasem szykujemy materiały reklamowe i promocyjne, które wykorzystamy do promocji Marszu Niepodległości 2019. Koszty wykonania i kolportażu ulotek, plakatów i filmów promocyjnych, to co roku jedno z większych obciążeń budżetowych – podkreśla Bąkiewicz.

Dzisiaj Bąkiewicz poinformował, że hasło brzmi „Miej w opiece naród cały”. – W tym roku idziemy na ustach z hasłem, które od zawsze łączyło Polaków w najtrudniejszych momentach naszej historii – napisał na Twitterze.

Aby wesprzeć finansowo Marsz Niepodległości, można kliknąć TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.