„Niefortunnie” nazwali regulamin cyrografem… i zapraszają plakatem z wróżbiarstwem

Freeimages.com

Wspominaliśmy ostatnio o jednej z halloweenowych imprez, w której dzieci podpisywały cyrograf, by wziąć w niej udział. Sala, która zorganizowała zabawę z podpisywaniem przez dzieci deklaracji o „ofiarowaniu duszy diabłu w zamian za dobrą zabawę” określa sprawę mianem „niefortunnej nazwy”… i jeszcze straszy sądami!

– Dzieci w trakcie zabawy podpisywały regulamin zawierający zasady bezpiecznej zabawy, poszanowania drugiego, przestrzegania zasad koleżeństwa, a który to ze względu na charakter przeprowadzanej imprezy został niefortunnie nazwany cyrografem. Nie jest prawdą, aby dzieci przed rozpoczęciem zabawy zostały zmuszone do jego obowiązkowego podpisania – czytamy w wydanym na Facebooku oświadczeniu.

Oprócz tego, administratorzy profilu informują, że dziennikarz Gościa Niedzielnego „umieścił tekst bez przeprowadzenia rozmowy z nami mającej na celu ustalenie rzeczywistego przebiegu zabawy”. Co niezwykle ciekawe, pracownicy bydgoskiej sali zabaw organizujących halloweenową imprezę i reklamujących obecnie imprezę andrzejkową z wizerunkiem guślarki nad szklaną kulą twierdzą, że… od lat współpracują m.in. z parafiami!

– Z przykrością stwierdzamy, iż dziennikarz nie był zainteresowany przekazywanymi przez nas informacjami dotyczącymi naszej religijności, kilkuletniej współpracy z Parafiami i placówkami wychowawczymi – piszą w oświadczeniu pracownicy.

Oświadczenie dotyczące Helloween. Prosimy o sumienne przeczytanie i udostępnianieOŚWIADCZENIEW związku z artykułami…

Opublikowany przez Magiczna Kraina Magiczna Kraina na 6 listopada 2017

– Wobec zaistniałej sytuacji rozważymy podjęcie odpowiednich kroków prawnych, albowiem dobre imię i opinia naszej Sali zabaw została znacznie naruszona – ostrzegają na koniec.

Do sprawy odniósł się ks. egzorcysta Janusz Czenczek. – Ten regulamin zaczyna się strasznie. Trudno dziś przewidzieć krzywdę, która została wyrządzona dzieciom przez ten cyrograf. Szatan nie ma poczucia humoru. Przez ten cyrograf, przez to jedno zdanie, zawłaszczył sobie prawo do sumienia dziecka. Akt podjęty nawet bez pełnej świadomości, może przynieść negatywne skutki duchowe – wyjaśnia w rozmowie z „Gościem Niedzielnym” kapłan.

facebook, gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.