Kolejne molestowania Niemek

Po masowych molestowaniach kobiet w niemieckich miastach, do jakich doszło w noc sylwestrową, Bundestag postanowił zaostrzyć kary za tego rodzaju przestępstwa. To jednak nie odstraszyło imigrantów, którzy nadal napastują kobiety. Do kolejnego molestowania Niemek doszło podczas festiwalu w Breminale, w którym co roku biorą udział tysiące młodych ludzi z całej Europy.

Podczas festiwalu Breminale w północno-zachodnich Niemczech doszło do kolejnych ataków na tle seksualnym. Ofiarami były młode kobiety. Policja odnotowała 18 takich przypadków. Sprawcami byli w większości imigranci z Afganistanu. W wyniku działań policji udało się zatrzymać sześciu napastników.

O atakach funkcjonariuszy poinformowali świadkowie zdarzeń. Kolejne zgłoszenia pochodziły już od samych ofiar. Kobiety zeznały, że były napastowane przez islamistów pod samą sceną. Całą sytuację opisali także na Facebooku członkowie jednego z zespołów, którzy w tym czasie występowali na scenie. „Gdy my się bawiliśmy jakieś seksistowskie dupki wykorzystały ścisk, by osaczyć młode kobiety na koncercie. To było okropne” – napisali. Jeden ze świadków opowiadał, że widział jak mężczyźni dotykali jedną z dziewczyn podczas tańca. – Dostrzegłem przerażenie w jej oczach. Powiedziała, żeby przestali i dali jej spokój. Nie poszła na policję – mówi świadek.

Policja nie wie jak prawnie zakwalifikować te wydarzenia. Organizatorzy koncertu twierdzą, że ochrona podczas koncertów była wystarczająca.

Mas/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.