Niemieckie policjantki atakowane przez imigrantów

foto: YouTube
foto: YouTube

Lekceważenie, obelgi, wyzwiska a nawet akty przemocy – brak szacunku dla kobiet w połączeniu z niechęcią do służb porządkowych sprawia, że policjantki w Niemczech coraz częściej padają ofiarą agresji imigrantów.

Policjantki, z którymi rozmawiali dziennikarze niemieckiego „Westdeutsche Allgemeine Zeitung” zgodnie przyznają, że ich praca za sprawą imigrantów staje się coraz bardziej trudna i niebezpieczna. Jak przyznaje jedna z Niemek, która służy w policji już 20 lat, przybysze z krajów islamskich nie tylko nie szanują kobiet w mundurze, ale wręcz je atakują.”Z tobą jako z kobietą nie będę w ogóle rozmawiał” to najłagodniejsza odpowiedź, jakiej mogą spodziewać się niemieckie policjantki ze strony imigrantów. Coraz częściej dochodzi również do agresji, ataków słownych i fizycznych. Jedna z funkcjonariuszek opublikowała książkę zatytułowaną „Niemcy na sygnale. Wołanie o pomoc pewnej policjantki”, w której opisuje zjawiska, z jakimi muszą zmagać się Niemki w mundurach.

Niemieckie policjantki podkreślają, iż imigrantów generalnie cechuje brak poszanowania dla służb mundurowych. Jedna z funkcjonariuszek wspomina, iż niedawno musiała wzywać posiłki z powodu źle zaparkowanego samochodu. Wraz z kolegą patrolującym ulicę zażądała od młodego imigranta usunięcia zaparkowanego w poprzek ulicy samochodu. Mężczyzna nie chciał się podporządkować, awanturował się i zawołał na pomoc kolegów. Policjanci zmuszeni byli do wezwania dodatkowych patroli.

MGOT/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.