Niesłusznie skazał Tomasza Komendę, teraz będzie sądził Jacka Międlara. „Chcą z niego zrobić terrorystę”.

Jacek Międlar będzie sądzony przez sędziego Mariusza Wiązka. Jak zaznacza publicysta, to ten sam sędzia, który wydał wyrok skazujący na Tomasza Komendę.

– Plan wsadzenia do więzienia @jacekmiedlar nabiera tempa. W lutym będzie go sądził sędzia, który skazał Tomasza Komendę. Zarzut: pochwała masowego zamachu (art. 126a kk). Minimalny wymiar kary: 3 miesiące więzienia. Chcą zrobić z Jacka terrorystę! – napisała na Twitterze publicystka portalu Jacka Międlara wprawo.pl Katarzyna Treter-Sierpińska.

W tekście oskarżonego o „pochwałę masowego zamachu” Międlara czytamy, że sądzić go będzie sędzia Mariusz Wiązek. Jak podkreśla, to ten sam sędzia, który wydał m.in. wyrok na Tomasza Komendę. Po wielu latach okazało się, że mężczyzna jest niewinny.

Publicysta przypomina też, że to nie jedyne kontrowersje związane z prawem wokół jego osoby. Jak przypomina, prokurator Justyna Trzcińska uznała, że pochwalił zamach Brentona Tarranta na meczet w Christ Church i masakrę, której dokonał. Tymczasem Międlar jasno potępił ten czyn.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.