Nowenna Pompejańska za Ojczyznę

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

15 sierpnia rozpoczęto po raz 27. Nowennę Pompejańską odmawianą w intencji Ojczyzny. Intencją główną tegorocznej nowenny ma być prośba o takich polityków państwowych, którzy będą troszczyć się o dobro duchowe i moralne Polaków.

Ks. Jacek Skowroński, jeden z promotorów Nowenny Pompejańskiej w intencji Ojczyzny,  podkreśla intencję tegorocznej Nowenny: „(…) modlić się o to, aby Pan Bóg w swojej łaskawości, poprzez Maryję przygotował polityków, którzy będą bronić każdego poczętego życia i będą bronić wartości moralnych w rodzinie i w całym społeczeństwie. W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami tego, że politycy, którzy deklarując się jako ludzie wierzący, deklarują takie ustawodawstwo, które zgadza się na zabijanie dzieci poczętych – mam na myśli in vitro. Mam na myśli także otwieranie w sensie prawnym furtki dla związków jednopłciowych. Mamy więc perspektywę wielkiej deprawacji moralnej(..)”.

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Polega ona na codziennym odmawianiu wszystkich części Różańca Świętego. Więcej informacji na temat odmawiania tej nowenny można znaleźć  na stronie www.pompejańska.rosemaria.pl.

 Matt/radiomaryja.pl

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.