Nowicka i pieniądze od Planned Parenthood
Wanda Nowicka otrzymała 430 tys. dolarów od amerykańskiej organizacji Planned Parenthood. Sprawa zaczęła wychodzić na jaw, gdy Nowicka wytoczyła proces dziennikarce Joannie Najfeld.
W 2009 roku Najfeld stwierdziła, iż Federa – organizacja, której przewodzi Nowicka – jest częścią międzynarodowego konglomeratu, którego cel to zabijanie nienarodzonych dzieci. – Organizacja pani Nowickiej jest częścią międzynarodowego koncernu, największego w ogóle, providerów aborcji i antykoncepcji. Pani po prostu jest na liście płac tego przemysłu – powiedziała wtedy Najfeld, za co została przez Nowicką zaprowadzona przed sąd.
Jak się jednak okazało, Federa i jej przewodnicząca faktycznie były opłacane przez największą tego rodzaju organizację na świecie – amerykańskiego giganta Planned Parenthood. To od nich, jak twierdzi TV Republika, Nowicka otrzymała aż 430 tysięcy dolarów. Miało to miejsce w latach 2001-2008. Sama Nowicka nie czuje się w żaden sposób zażenowana faktem, że współpracuje z organizacją, której niedawno udowodniono handel organami zabijanych dzieci. Co więcej, sama chwali się ową współpracą na stronie internetowej.
MGOT/gosc.pl
Przekaż wieści dalej!