Nowy przewodniczący koła poselskiego Konfederacji (WIDEO)

Poseł Jacek Wilk zrezygnował z funkcji przewodniczącego koła poselskiego Konfederacji. Nowym przewodniczącym został poseł Marek Jakubiak.

Podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie Konfederacji poinformowali o zmianie na stanowisku przewodniczącego koła poselskiego. Marek Jakubiak (FdR) zastąpił na nim Jacka Wilka (KORWiN).

– Kampania wyborcza wchodzi w decydujący moment. Został właściwie miesiąc do wyborów. Ja startuję z pierwszego miejsca w bardzo ważnym okręgu, okręgu śląskim, dlatego będę się skupiał na tej kampanii już na 100 procent – powiedział poseł Wilk.

– Z tego powodu ustaliliśmy wspólnie, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana na funkcji przewodniczącego koła. (…) Mam przyjemność ogłosić, że obejmie ją Marek Jakubiak – poinformował.

Poseł Jakubiak powiedział, że „będziemy mieli wspólny mianownik Bóg – Honor- Ojczyzna i troskę o nasze państwo”. Zachęcił też do wsparcia Konfederacji, gdyż „w tej chwili jesteśmy już jedną alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej”.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.